FAQ

Doprava je vždy zcela zdarma, zákazník neplatí za přepravu zboží. Za zboží můžete platit dvěma způsoby: - platba na dobírku, - platba přes PayPal. Zásilky jsou zasílány přepravní službou.

Trička mají 100% bavlny, mikiny mají 80% bavlny a 20% polyesteru. Gramáž triček je 180 g/m2, mikin 340 g/m2.

Pokud chcete, aby potisk vydržel dlouho, perte při 30° naruby. Neždímejte. Žehlete naruby a používejte ochranný obal na žehličku.

Bohužel, neprovádíme potisk vlastních vzorů. Průběžně realizujeme Vaše návrhy nových vzorů a snažíme se, aby byly v naší kolekci.

Doporučujeme objednávat s předstihem alespoň 16 dnů. Objednávejte s rozumem! Při objednávání na určitou příležitost je vhodné počítat s případnou výměnou na jinou velikost. Neobjednávejte na poslední chvíli....

Výjimečně se může stát, že odstín pozadí trička se mírně liší od trička v internetovém katalogu; vzor je vždy v souladu s objednávkou. Záleží také na kvalitě/rozlišení monitoru. Kromě toho trička jsou ručně barvena, tato odlišnost barev a odstínů je to, na co je výrobce hrdý. Nejsou dvě identická trička.

Samozřejmě, vše v souladu s ochranou spotřebitelů a zákonem o prodeji na dálku. Více informací najdete ve všeobecných podmínkách. Při vrácení kupující odešle zboží na svoje náklady, dříve o tom informuje e-mailem nebo přes kontaktní formulář na webu, do 14 dnů od obdržení zboží. Při výměně, pokud byla špatně zvolena velikost (velikostní tabulky jsou u každé fotografie), nebo se skutečný vzor nelíbí. Při odeslání zboží do obchodu doporučujeme uschovat podací lístek.

Je to možné, pokud výrobek dosud nebyl zhotoven a předán k odeslání.

K zásilce připojte lístek, na kterém bude uvedeno: 1) číslo objednávky 2) informace, za jaké zboží chcete vyměnit vrácené zboží, nebo číslo bankovního účtu pro vrácení platby 3) kontaktní údaje – jméno a příjmení, e-mail a číslo telefonu Obchod provádí výměnu pouze nepoužitého, nenošeného zboží.

Jelikož nám záleží na spokojenosti každého zákazníka, je každý výrobek zhotoven samostatně na tiskárně 3D. Používáme metodu Direct to Garment.

Na cenu výrobku má vliv to, že: -zajišťujeme perfektní provedení z hlediska kvality -každé tričko/mikina jsou barvené ručně -každou objednávku vyřizujeme s maximální pečlivostí -jedná se o unikátní výrobek, který nenajdete nikde na trhu -každá fotografie na webu má svoji licenci, tzn. že stejné výrobky nenajdete na jiných internetových stránkách -garantujeme spokojenost s výrobkem nebo vrácení peněz – umožňujeme také výměnu za jinou velikost nebo vzor

Nahoru